ترکیه

سی‌ وهفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول

نمایشگاه کتاب استانبول با حضور آثاری از کشورهای جهان در حال برگزاری است

سی و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول که روز شنبه 10 نوامبر در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی «تویاپ» واقع در منطقه بیلیک‌دوزو این شهر با شعار «زندگی را با ادبیات احاطه کنید» و با حضور 800 انتشارات داخلی و خارجی و نمایندگان سازمان های مردم نهاد گشایش یافته است، در پنجمین روز نیز صحنه حضور پرشور علاقه مندان از سنین مختلف شده است.

در این نمایشگاه که خبرگزاری آناتولی حامی رسانه‌ای بین المللی آن است، 70 شرکت انتشاراتی از 13 کشور مختلف شامل ایران، آلمان، آذربایجان، چین، رومانی، عربستان سعودی، آلبانی، ایتالیا، مکزیک، ازبکستان، ایرلند، صربستان و جمهوری ترک قبرس شمالی حضور دارند.

علاقه مندان ضمن خرید، همچنین می توانند در نشست هایی که توسط نویسندگان که همزمان در بخش های مختلف این نمایشگاه برگزار می شود، شرکت کرده و با آنها از نزدیک دیدار و گفت‌وگو کنند.

در چارچوب همین نشست ها علاوه بر برنامه های معرفی کتاب، موضوعات تخصصی در زمینه های تاریخ، ادبیات، فرهنگ با حضور شرکت کنندگان مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

«کوچه صحافی» با عرضه کتاب های نایاب قدیمی به یکی از بخش‌های پربازدید علاقه‌مندان تبدیل شده است.

از نکات جالب این نمایشگاه می توان به ابتکار برخی از بازدیدکنندگان که فهرست‌ خرید کتاب‌های مورد نظر خود را از ماه‌ها پیش از آغاز نمایشگاه کتاب مشخص کرده و با چمدان های خالی برای خرید و حمل آثار آمده اند، اشاره کرد.

سی و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول یک‌شنبه 18نوامبر به پایان خواهد رسید.


به این مطلب بر اساس مفید بودن امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)
بوم نقاشی
منبع
خبرگزاری آناتولی
برچسب ها
مشاهده بیشتر

مدیریت

سایت ترکیش یار زمینه بررسی و ارتباط مستقیم شما را با شرکت ها و خدمات دهنده های مختلف در کشور ترکیه فراهم میکند که با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشید

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
بستن
بستن